Trenniajad

Mustamäe treeningsaal (Mustamäe tee 18, Tallinn)

 

GRUPP MU II

Esmaspäev 17:00 – 18:30

Kolmapäev 17:00-18:30

Kontakt: Sensei Margus Lillinurm (5.DAN), GSM 51 29 565

 

Tallinna Kristiine Gümnaasium (Nõmme tee 32, Tallinn)

GRUPP KR I

Esmaspäev 14:55 – 15:55

Kolmapäev 14:55 – 15:55

GRUPP KR II

Esmaspäev 14:55 – 15:55

Kolmapäev 14:55 – 15:55

Reede 14:00 – 15:00

Kontakt: Sensei Margus Lillinurm (5.DAN), GSM 51 29 565

 

Mutionu lasteaed (Mehaanika 17, Tallinn)

GRUPP MUT I

Teisipäev 11:45 – 12:30

Reede 10:00 – 10:45

Kontakt: Sensei Margus Lillinurm (5.DAN), GSM 51 29 565

 

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

GRUPP J I algajad

Esmaspäev 13:00 – 14:00

Kolmapäev 14:00 – 15:00

GRUPP J II edasijõudnud

Esmaspäev 14:00 – 15:00

Kolmapäev 15:00 – 16:30

Neljapäev 14:30 – 16:00

Kontakt: Kätlin Kivirand (2.DAN), GSM 50 500 57

 

Rahumäe Põhikool (Vabaduse pst. 50, Tallinn)

GRUPP R I algajad kuni 9 aastased

Esmaspäev 17:30 – 19:00

Teisipäev 17:30 – 19:00

Neljapäev 17:30 – 19:00

Kontakt: Rene Lett (2.DAN) GSM 51 76 921

GRUPP R II edasijõudnud 10-14 aastased

Esmaspäev 19:00 – 20:30

Teisipäev 19:00 – 20:30

Neljapäev 19:00 – 20:30

Kontakt: Rene Lett (2 DAN), GSM 51 76 921

GRUPP R III edasijõudnud 14-21 aastased

Esmaspäev 19:00 – 20:30

Kolmapäev 19:00 – 20:30

Neljapäev 18:00 – 19:30

Kontakt: Sensei Margus Lillinurm (5.DAN), GSM 51 29 565

Kehra Kool (Spordi 2, Kehra)

 

Teisipäev 16:00-17:30

Reede 16:00-17:30

Pühapäev 11:00-12:30

Kontakt: Sensei Margus Lillinurm (5.DAN), GSM 51 29 565

 

Viimsi Spordikompleks (Randvere tee 8, Haabneeme)

GRUPP V I algajad

Esmaspäev 15:30 – 16:30

Teisipäev 17:00 – 18:00

Neljapäev 17:00 – 18:00

GRUPP V III noored (esimene trenn on 05.09.2016)

Esmaspäev 15:30 – 16:30

Teisipäev 18:00 – 19:00

Neljapäev 18:00 – 19:30

Kontakt: Sensei Margus Lillinurm (5.DAN), GSM 51 29 565

 

LOO LASTEAED PÄÄSUPESA (Saha tee 12, Loo)

Esmaspäev 16:15 – 17:00

Reede 16:00 – 16:45

Kontakt: Sten Aru (1.Kyu), GSM 52 60 611

 

LOO KESKKOOL (Saha tee 7, Loo)

Teisipäev 14:00 -15:00

Reede 14:00 – 15:00

Kontakt: Sten Aru (1.Kyu), GSM 52 60 611

JÄRVEKÜLA KOOL (Reti tee 20, Peetri alevik)

Teisipäev 15:30-16:30

Neljapäev 17:00-18:00

Kontakt: Sten Aru (1.Kyu), GSM 52 60 611

 

RANDVERE KOOL (Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4)


Teisipäev 17:30 -18:30

Reede 17:30 – 18:30

Kontakt: Sten Aru (1.Kyu), GSM 52 60 611